Для того, щоб скачати sis гру Фруктовий Ніндзя безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Fruit Ninja для Symbian, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів завантажування і гра у вас в телефоні!
Fruit Ninja
Sis гру для Symbian Fruit Ninja скачати безкоштовно.
Скачати Fruit Ninja для Symbian телефонів безкоштовно.
Скріншот Symbian гри Fruit Ninja sis на телефон. Ігровий процес.

Опис гри: Fruit Ninja (Фруктовий Ніндзя):

Як у всякого справжнього ніндзя у нас є катана, а ще у нас їсти фрукти ... Ми ріжемо і ріжемо, постійно підлітають фрукти. Все начебто елементарно і нудно, але чи так це? Адже іноді підкидаються бомби, просто коли фруктів багато, то їх можна і переплутати. У вас тільки три життя і якщо ви пропускаєте три фрукта, то грі кінець, але кожну сотню розрізання фруктів ви отримуєте додаткове життя. Ну і нарешті остання трудність: фон коричневий, а значить якщо злетіли кілька яскравих фруктів і на приклад ківі, то ви його можете не заметіть.А так само там є zen режим: вам дається півтори хвилини, але без бомб і життів. Графіка і звуковий супровід на висоті, як тільки ваше гостре лезо стосується фрукта з нього розбризкується сік і все це з реалестічним звуком.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 1 886

Скачати гру Fruit Ninja (Фруктовий Ніндзя) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Fruit Ninja на Symbian телефон безкоштовно!

Ви можете скачати sis гру Фруктовий Ніндзя для вашого смартфона абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Ми зібрали величезну колекцію кращих тем, рінгтонів, зображень і hd ігор. Всі ігри поділяються на жанри: стрілялки, аркади, RPG та інші. Ви легко зорієнтуєтесь у нашій колекції! На даній сторінці представлена Fruit Ninja у форматі sis на мобільні телефони.