Для того, щоб скачати sis гру Гаррі Поттер: Кубок світу з квідичу безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Harry Potter: Quidditch world cup для Symbian, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів завантажування і гра у вас в телефоні!
Harry Potter: Quidditch world cup
Sis гру для Symbian Harry Potter: Quidditch world cup скачати безкоштовно.
Скачати Harry Potter: Quidditch world cup для Symbian телефонів безкоштовно.
Скріншот Symbian гри Harry Potter: Quidditch world cup sis на телефон. Ігровий процес.

Опис гри: Harry Potter: Quidditch world cup (Гаррі Поттер: Кубок світу з квідичу):

У школі Хоггвардс дуже розвинений цікавий вид спорту, гра під назвою квідич. Команди, в кожній з яких 7 гравців, б'ються один з одним, літаючи на мітлах. У грі відразу 4 м'ячі: квоффл, 2 бладжера і золотий снітч. Гравці управляють нападниками, яких називають мисливцями, захисниками - загоничі і ловці. Чотири команди беруть участь в турнірі факультетів Грифіндор і Слизерин. Переможець цього турніру буде названий Чемпіоном Світу з квідичу.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,0
Голосів: 25

Скачати гру Harry Potter: Quidditch world cup (Гаррі Поттер: Кубок світу з квідичу) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Harry Potter: Quidditch world cup на Symbian телефон безкоштовно!

Ви можете скачати sis гру Гаррі Поттер: Кубок світу з квідичу для вашого смартфона абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Ми зібрали величезну колекцію кращих тем, рінгтонів, зображень і hd ігор. Всі ігри поділяються на жанри: стрілялки, аркади, RPG та інші. Ви легко зорієнтуєтесь у нашій колекції! На даній сторінці представлена Harry Potter: Quidditch world cup у форматі sis на мобільні телефони.