Для того, щоб скачати sis гру Маріо проти Данкі Конга безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Mario vs. Donkey Kong для Symbian, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів завантажування і гра у вас в телефоні!
Mario vs. Donkey Kong
Sis гру для Symbian Mario vs. Donkey Kong скачати безкоштовно.
Скачати Mario vs. Donkey Kong для Symbian телефонів безкоштовно.
Скріншот Symbian гри Mario vs. Donkey Kong sis на телефон. Ігровий процес.
Скріншот Symbian гри Mario vs. Donkey Kong sis на телефон. Ігровий процес.
Скріншот Symbian гри Mario vs. Donkey Kong sis на телефон. Ігровий процес.

Опис гри: Mario vs. Donkey Kong (Маріо проти Данкі Конга):

Граючи за Маріо ви повинні допомогти йому дістатися в саму верхню частину рівня. Для цього герою належить дертися по сходах, стрибати по конвеєрним стрічкам, перескакувати через перешкоди. У грі багато головоломок, використовуються різні прийоми, такі як розгойдування на перекладині, виконання стійки на руках, заднє сальто. Доведеться піднімати об'єкти, активувати вимикачі та інше. У центрі сюжету Донкі Конг, що викрав останню іграшку, зроблену Маріо - це лялечка Маріо Долc. Тепер, керуючи у грі Маріо, ви повинні постаратися зібрати якомога більше ляльок, бігаючи і стрибаючи по іграшкової фабриці в стилі стандартного платформера дії.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,5
Голосів: 18

Скачати гру Mario vs. Donkey Kong (Маріо проти Данкі Конга) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Mario vs. Donkey Kong на Symbian телефон безкоштовно!

Ви можете скачати sis гру Маріо проти Данкі Конга для вашого смартфона абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Ми зібрали величезну колекцію кращих тем, рінгтонів, зображень і hd ігор. Всі ігри поділяються на жанри: стрілялки, аркади, RPG та інші. Ви легко зорієнтуєтесь у нашій колекції! На даній сторінці представлена Mario vs. Donkey Kong у форматі sis на мобільні телефони.