Для того, щоб скачати sis гру Криза безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Meltdown для Symbian, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів завантажування і гра у вас в телефоні!
Meltdown
Sis гру для Symbian Meltdown скачати безкоштовно.
Скачати Meltdown для Symbian телефонів безкоштовно.
Скріншот Symbian гри Meltdown sis на телефон. Ігровий процес.
Скріншот Symbian гри Meltdown sis на телефон. Ігровий процес.
Скріншот Symbian гри Meltdown sis на телефон. Ігровий процес.

Опис гри: Meltdown (Криза):

У грі Meltdown Вам належить грати за ЕмДжей - робота, що забезпечує безпеку атомної станції. Ви будете перебувати всередині активної зони реакторів і Вам буде необхідно стежте за тим щоб все працювало правильно. Але на жаль станція стара, іржава і дуже потребує ремонту, це надто небезпечне місце для роботи, для людей просто неможливе!

Ваш день почався з того що всі п'ять реакторів прийшли в стан близький до Ядерному розплавиться! Вам необхідно заглушити 3 з 5 реакторів на кожній станції щоб врятувати їх від вибуху. Вимкніть реактори за допомогою спеціальних кнопок до того як час закінчиться, уникайте бочок з охолоджувальною рідиною, удару струмом та радіоактивних Гремлінів!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
6,7
Голосів: 6

Скачати гру Meltdown (Криза) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: