Для того, щоб скачати sis гру Мортал Комбат: Смертельний альянс безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Mortal Kombat: Deadly Alliance для Symbian, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів завантажування і гра у вас в телефоні!
Mortal Kombat: Deadly Alliance
Sis гру для Symbian Mortal Kombat: Deadly Alliance скачати безкоштовно.
Скачати Mortal Kombat: Deadly Alliance для Symbian телефонів безкоштовно.
Скріншот Symbian гри Mortal Kombat: Deadly Alliance sis на телефон. Ігровий процес.

Опис гри: Mortal Kombat: Deadly Alliance (Мортал Комбат: Смертельний альянс):

Тікаючи від Скорпіона через портал з Пекла, чаклун Куан Чи знаходить стародавню гробницю, в якій лежать муміфіковані залишки непереможної армії Короля Дракона першого імператора Зовнішнього Світу. Чаклун розуміє, що, воскресивши цю армію, він може стати непереможним. Для цього йому необхідно помістити в мумії душі мертвих воїнів. Для цього він пропонує угоду іншому чаклуна Шанг Цунг, пообіцявши йому безсмертя і вічну молодість, якщо той погодиться. Так народжується Смертельний Альянс. Перш ніж, як розпочати виконання своїх планів, чаклуни вирішують прибрати тих, хто може їм перешкодити. Першою їх метою став імператор Зовнішнього Світу Шао Кан. Знайшовши Кана в його палаці, вони присягнули йому у вірності. Але це був лише відволікаючий маневр. Як тільки представилася можливість чаклуни вбили Шао Кана. Потім чаклуни за допомогою прихованого порталу перенеслися на Землю де знаходиться людина, що представляє найбільшу небезпеку для чаклунів Лю Кенг, чемпіон Смертельною Битви. Хоча Шанг Цунг програвав у битві, допомога Куан Чи допомогла чаклуна здобути перемогу. Звернувши Лю Кенгу шию, Шанг Цунг помстився за свою поразку на десятому турнірі і придбав його душу. Тепер, коли їм нічого не загрожує, чаклуни повертаються під Зовнішній Світ, де вони починають воскрешати армію Короля Дракона. А в цей час Рейден, бог-покровитель Землі, що відмовився від статусу Старшого Бога, збирає союз з кращих бійців, щоб зупинити Смертельний Альянс.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,2
Голосів: 70

Скачати гру Mortal Kombat: Deadly Alliance (Мортал Комбат: Смертельний альянс) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Mortal Kombat: Deadly Alliance на Symbian телефон безкоштовно!

Ви можете скачати sis гру Мортал Комбат: Смертельний альянс для вашого смартфона абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Ми зібрали величезну колекцію кращих тем, рінгтонів, зображень і hd ігор. Всі ігри поділяються на жанри: стрілялки, аркади, RPG та інші. Ви легко зорієнтуєтесь у нашій колекції! На даній сторінці представлена Mortal Kombat: Deadly Alliance у форматі sis на мобільні телефони.