Для того, щоб скачати sis гру Квейк 2 безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Quake 2 для Symbian, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів завантажування і гра у вас в телефоні!
3D   Екшн  
Quake 2
Sis гру для Symbian Quake 2 скачати безкоштовно.
Скачати Quake 2 для Symbian телефонів безкоштовно.

Опис гри: Quake 2 (Квейк 2):

Quake II - комп'ютерна гра, шутер від першої особи.
Гра розділена на 36 рівнів, обов'язкових для проходження гри, і 3 секретних. На кожному рівні розкидані різні бонуси - зброя, аптечки і патрони. У міру просування, головний герой отримує все більш потужну зброю і броню; в свою чергу, строггов стають сильнішими і численною, з'являються нові види противників, які володіють спеціальними здібностями - наприклад медики, воскрешающие вбитих. Майже на всіх рівнях є секретні місця, в яких заховані корисні предмети. Крім звичайних бонусів, у грі є обмежена кількість предметів, що дають гравцеві перевагу, наприклад перейшов з першої частини «Quad Damage», на 30 секунд збільшує наноситься шкоди в 4 рази.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,4
Голосів: 83

Скачати гру Quake 2 (Квейк 2) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Quake 2 на Symbian телефон безкоштовно!

Ви можете скачати sis гру Квейк 2 для вашого смартфона абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Ми зібрали величезну колекцію кращих тем, рінгтонів, зображень і hd ігор. Всі ігри поділяються на жанри: стрілялки, аркади, RPG та інші. Ви легко зорієнтуєтесь у нашій колекції! На даній сторінці представлена Quake 2 у форматі sis на мобільні телефони.