Для того, щоб скачати sis гру Заморочки безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри ShapeQuiz для Symbian, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів завантажування і гра у вас в телефоні!
ShapeQuiz
Sis гру для Symbian ShapeQuiz скачати безкоштовно.
Скачати ShapeQuiz для Symbian телефонів безкоштовно.
Скріншот Symbian гри ShapeQuiz sis на телефон. Ігровий процес.

Опис гри: ShapeQuiz (Заморочки):

ShapeQuiz - це головоломка, що складається з чотирьох плоских частин, які з'єднані, щоб сформувати форми. Мета головоломки полягає щоб сформувати певну форму, вам надається тільки силует форми. Використовуючи всі чотири здебільшого не накладаючи одну один на друга.Ігрок повинен торкнутися частини і помістіть її на правильну частина силуету, якщо ви зробили це правильно то ця частина фарбується. Головоломка буде вирішеною коли всі 4 частини пазла будуть пофарбовані.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,2
Голосів: 31

Скачати гру ShapeQuiz (Заморочки) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати ShapeQuiz на Symbian телефон безкоштовно!

Ви можете скачати sis гру Заморочки для вашого смартфона абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Ми зібрали величезну колекцію кращих тем, рінгтонів, зображень і hd ігор. Всі ігри поділяються на жанри: стрілялки, аркади, RPG та інші. Ви легко зорієнтуєтесь у нашій колекції! На даній сторінці представлена ShapeQuiz у форматі sis на мобільні телефони.