Для того, щоб скачати sis гру Усмішки безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Smiles HD для Symbian, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів завантажування і гра у вас в телефоні!
Smiles HD
Sis гру для Symbian Smiles HD скачати безкоштовно.
Скачати Smiles HD для Symbian телефонів безкоштовно.
Скріншот Symbian гри Smiles HD sis на телефон. Ігровий процес.

Опис гри: Smiles HD (Усмішки):

У Smiles HD (Zen) потрібно збирати послідовності з 3-х і більше однакових елементів. Але зникати ці елементи нікуди не будуть. Вони весело і яскраво запаляться, але залишаться стояти на своєму місці поки ... поки все полі не буде складатися з ланцюжків, кожна з яких відповідає всім вимогам і, від цього, горить яскраво.
Є 4 рівня складності. Вибравши найлегшу, гравець буде мати справу з 4-ма різними елементами. А при виборі рівня master, доведеться мати справу аж з 7-ю типами елементів.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,6
Голосів: 28

Скачати гру Smiles HD (Усмішки) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Smiles HD на Symbian телефон безкоштовно!

Ви можете скачати sis гру Усмішки для вашого смартфона абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Ми зібрали величезну колекцію кращих тем, рінгтонів, зображень і hd ігор. Всі ігри поділяються на жанри: стрілялки, аркади, RPG та інші. Ви легко зорієнтуєтесь у нашій колекції! На даній сторінці представлена Smiles HD у форматі sis на мобільні телефони.