Для того, щоб скачати sis гру Танг Танг безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Tang Tang для Symbian, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів завантажування і гра у вас в телефоні!
Tang Tang
Sis гру для Symbian Tang Tang скачати безкоштовно.
Скачати Tang Tang для Symbian телефонів безкоштовно.
Скріншот Symbian гри Tang Tang sis на телефон. Ігровий процес.
Скріншот Symbian гри Tang Tang sis на телефон. Ігровий процес.
Скріншот Symbian гри Tang Tang sis на телефон. Ігровий процес.

Опис гри: Tang Tang (Танг Танг):

Керуючи чотирма героїчними киборгами, потрібно захистити майбутнє своєї країни від агресорів. По ходу ігрового дії потрібно, маніпулюючи різними об'єктами, домогтися певного результату, іноді влаштувавши пастку для ворога, а часто потрібно просто створити дорогу, що веде в певну зону. Кіборги переміщують по екрану невеликі блоки, щоб добитися результату. Реально належить вирішити більше 100 головоломок, а для цього потрібно не тільки логічне мислення, а й просторова уява.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
1,0
Голосів: 9

Скачати гру Tang Tang (Танг Танг) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Tang Tang на Symbian телефон безкоштовно!

Ви можете скачати sis гру Танг Танг для вашого смартфона абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Ми зібрали величезну колекцію кращих тем, рінгтонів, зображень і hd ігор. Всі ігри поділяються на жанри: стрілялки, аркади, RPG та інші. Ви легко зорієнтуєтесь у нашій колекції! На даній сторінці представлена Tang Tang у форматі sis на мобільні телефони.