Для того, щоб скачати sis гру Черепашки ніндзя 3: Проект Манхеттен безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project для Symbian, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів завантажування і гра у вас в телефоні!
Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project
Sis гру для Symbian Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project скачати безкоштовно.
Скачати Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project для Symbian телефонів безкоштовно.
Скріншот Symbian гри Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project sis на телефон. Ігровий процес.

Опис гри: Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project (Черепашки ніндзя 3: Проект Манхеттен):

Шредер знову викрав Ейпріл, але на це раз він це зробив дуже масштабно, він викрав її разом з усім Манхеттеном. Тепер вороги вже не завдають так легко свої удари, після того як їх самих вдарили, але і не завмирають в такому болючому ступорі як у наступних серіях, а от вбиваються вони як і раніше з двох ударів (або одного вдалого).

Черепашок нагородили по одному унікальному прийому для кожного і всім дали можливість робити кидки своєю зброєю. У всьому іншому змін мало, просто набір додаткових рівнів. У цілому гра спростилася і напевно все ж покращилася.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,9
Голосів: 64

Скачати гру Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project (Черепашки ніндзя 3: Проект Манхеттен) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project на Symbian телефон безкоштовно!

Ви можете скачати sis гру Черепашки ніндзя 3: Проект Манхеттен для вашого смартфона абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Ми зібрали величезну колекцію кращих тем, рінгтонів, зображень і hd ігор. Всі ігри поділяються на жанри: стрілялки, аркади, RPG та інші. Ви легко зорієнтуєтесь у нашій колекції! На даній сторінці представлена Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project у форматі sis на мобільні телефони.