Для того, щоб скачати sis гру Теккен безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Tekken Advance для Symbian, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів завантажування і гра у вас в телефоні!
Tekken Advance
Sis гру для Symbian Tekken Advance скачати безкоштовно.
Скачати Tekken Advance для Symbian телефонів безкоштовно.
Скріншот Symbian гри Tekken Advance sis на телефон. Ігровий процес.
Скріншот Symbian гри Tekken Advance sis на телефон. Ігровий процес.
Скріншот Symbian гри Tekken Advance sis на телефон. Ігровий процес.

Опис гри: Tekken Advance (Теккен):

Теккен 3 в кишеньковому варіанті виглядає дуже навіть непогано. Злегка спрощене управління спрощує саму гру, але не псує її. Грати цікаво і приємно, навіть якщо ви награлися в PSX версію. Графіка непогана - персонажі переведені в спрайт і виглядають цілком солідно. Звук теж не підкачав. Качати всім фанатам відмінних бійок!
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
4,1
Голосів: 105

Скачати гру Tekken Advance (Теккен) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Tekken Advance на Symbian телефон безкоштовно!

Ви можете скачати sis гру Теккен для вашого смартфона абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Ми зібрали величезну колекцію кращих тем, рінгтонів, зображень і hd ігор. Всі ігри поділяються на жанри: стрілялки, аркади, RPG та інші. Ви легко зорієнтуєтесь у нашій колекції! На даній сторінці представлена Tekken Advance у форматі sis на мобільні телефони.