Для того, щоб скачати sis гру Вежі-пастки безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель телефону, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри Towers trap для Symbian, скачати безкоштовно які дуже просто: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати" після чого виберіть один із способів завантажування і гра у вас в телефоні!
Towers trap
Sis гру для Symbian Towers trap скачати безкоштовно.
Скачати Towers trap для Symbian телефонів безкоштовно.
Скріншот Symbian гри Towers trap sis на телефон. Ігровий процес.
Скріншот Symbian гри Towers trap sis на телефон. Ігровий процес.
Скріншот Symbian гри Towers trap sis на телефон. Ігровий процес.

Опис гри: Towers trap (Вежі-пастки):

Відбий набіги ворогів! Мета проста - не пропустити у ваші ворота, що виповзають зі своїх брам, ворогів. Для цього у вас є солідний арсенал озброєння, а також ваша особиста кмітливість. Знаряддя потрібно розташовувати так, щоб можна було, з одного боку, давати прохід ворожим об'єктах, а, з іншого боку, вони не повинні розповзатися по полю і не повинні дістатися до ваших воріт.

Особливості гри Towers Trap:
  • Уважно дивіться на об'єкти. Ті, що не в квадратиках - ворожі об'єкти. Серед них є й літаючі. Тому спочатку гри встановіть прості кулемети, а потім починайте встановлювати більш потужну артилерію.
  • Кожен, проникаючий у ваші ворота ворожий об'єкт, зменшує кількість вашої енергії. Також зверніть увагу у верхні правий і лівий кут.
  • Подивіться на нижній правий кут - це ваш арсенал озброєння - від простих кулеметів імпульсної зброї, а також є радар. Зліва направо, від простих знарядь до більш потужним.
  • Чотири рівня складності.

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,2
Голосів: 100

Скачати гру Towers trap (Вежі-пастки) безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Towers trap на Symbian телефон безкоштовно!

Ви можете скачати sis гру Вежі-пастки для вашого смартфона абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Ми зібрали величезну колекцію кращих тем, рінгтонів, зображень і hd ігор. Всі ігри поділяються на жанри: стрілялки, аркади, RPG та інші. Ви легко зорієнтуєтесь у нашій колекції! На даній сторінці представлена Towers trap у форматі sis на мобільні телефони.