У цьому розділі представлені Логічні ігри для Symbian. Будь-яка мобільна гра може бути включена в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Логічні, як і на всьому сайті, ви можете всі мобільні ігри скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Blockout (Блокаут)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
6,0
Голосів: 5
Гра Blockout являє собою тривимірний варіант тетрису. Вам потрібно укладати різної форми блоки на своєрідний "колодязь".
Переглядів: 8 422
 | 
Популярність: 593
Scrabble blast (Скреббл: Вибух)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
9,7
Голосів: 6
Складайте з букв різні слова в грі ігри Скреббл. У грі є 2 режими гри. Можна битися з комп'ютером на будь-якому з 10 рівнів труднощі або запросити трьох друзів позмагатися з ними.
Переглядів: 13 043
 | 
Популярність: 644
Puyo pop: Fever (Пайо поп: Лихоманка)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
6,7
Голосів: 3
Puyo pop: Fever - продовження тетрису. Тепер починається справжня лихоманка, адже в новій версії гри ще більше складних рівнів!
Переглядів: 7 455
 | 
Популярність: 182
Puyo pop (Пайо поп)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
5,0
Голосів: 2
Puyo pop - збери всіх чоловічків в одну лінію і вона зникне. Завдання ускладнюється появою каменів, з якими лінія зникати не буде.
Переглядів: 8 414
 | 
Популярність: 355
Rampage: Puzzle attack (Лють: Атака головоломок)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
0,0
Голосів: 3
Перемістіть максимум 2 блоку за один раз, щоб створити потрібну комбінацію і "скинути" блоки в спеціальну корзину. Сегменти одного кольору будуть зникати.
Переглядів: 8 678
 | 
Популярність: 285
Polarium advance (Поляріум)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
2,5
Голосів: 4
Представляємо вам настільну гру, в якій потрібно перевертати квадратики таким чином, щоб вони збігалися за кольором з сусідніми, і намагатися намалювати одноколірну пряму лінію.
Переглядів: 7 433
 | 
Популярність: 376
Mighty Beanz: Pocket puzzles (Могутній Бінз: Кишенькові головоломки)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
3,3
Голосів: 3
Mighty Beanz: Pocket puzzles - це гра-головоломка, де кожен її елемент виглядає оригінально. Ці елементи поділені на дві частини, і завдання гравця з'єднати їх, як тільки вони з'являться на екрані.
Переглядів: 7 254
 | 
Популярність: 102
Mario party advance (Вечірка у Маріо)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
8,8
Голосів: 12
Гра Mario Party Advance включає 120 міні-ігор, які послужать непоганим розвагою в дорозі. Всі ігри - це або аркади, або головоломки. Ласкаво просимо на вечірку Маріо і його друзів!
Переглядів: 15 845
 | 
Популярність: 1 135
Gem smashers (Нищитель коштовностей)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
3,3
Голосів: 3
Гра в жанрі екшен-головоломки, мета якої врятувати потрапили в пастку тварин, розбиваючи різнокольорові каміння. Гравці контролюють одного з трьох доісторичних створінь, знищують камені одного і того ж кольору, намагаючись встигнути до закінчення ліміту часу. Але перш, ніж вони зможуть розбивати каміння, вони повинні трансформувати свого персонажа до відповідного "колір". Для цього потрібно знайти потрібний power-ups, ось тоді гравці зможуть знищувати камені і виявити секретний вихід, через який і зможуть утекти захоплені в полон тварини. У грі кілька ігрових режимів, зокрема, режим проходження, аркадний режим, а також режим боротьби.
Переглядів: 11 726
 | 
Популярність: 815
I SPY Challenger (Я шпигун: Претендент)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
0,0
Голосів: 3
У грі, заснованої на серії книг, більше 100 рівнів, де можна продемонструвати чіткий розрахунок часу, спостережливість і, звичайно, домогтися успіху. У режимі Match Attack належить провести 15 раундів, які поступово стають все важче і важче. У режимі Grid Grab необхідно бути надзвичайно спостережливим, уважним і ретельно обстежити територію, а режим iddle Round-Up складається з 36 загадок, в яких необхідно розібратися. Режим Hoop Drop заснований на швидкій реакції, потрібно виділити певні об'єкти серед інших досить подібні. У разі успіху гравець отримує додаткові бонусні раунди і доступ до секретних загадок.
Переглядів: 7 536
 | 
Популярність: 312
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати безкоштовні Логічні ігри для Symbian.

Пропонуємо вашій увазі величезний вибір безкоштовних sis ігор. Захоплюючі ігри даного жанру не дадуть вам засумувати! Ви точно зможете знайти у нас в що пограти. Ми щодня додаємо нові Логічні sis ігри для Symbian touch телефонів.