У цьому розділі представлені Настільні ігри для Symbian. Будь-яка мобільна гра може бути включена в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Настільні, як і на всьому сайті, ви можете всі мобільні ігри скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Super Pinball (супер пінбол)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
4,8
Голосів: 21
Super Pinball - запускайте м'ячик на ігрове поле і спробуйте набрати максимальну кількість очок. Використовуйте лопатки щоб відбивати м'яч і задавати йому потрібний напрямок.

Особливості гри:

  • система комбінацій
  • Переходи на ігровому полі
  • Підтримка спільної гри
Переглядів: 11 995
 | 
Популярність: 977
Monopoly (Sega) (Монополія)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
3,3
Голосів: 16
Monopoly - створіть свою бізнес імперію в цієї знаменитої настільної гри. Кидайте кістки, пересувайте фішку і купуйте нерухомість. У грі може брати участь до 6 суперників.
Переглядів: 24 236
 | 
Популярність: 2 668
Ishido: The way of stones (Ішида: Шлях каменів)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
5
Голосів: 1
Гра Ishido: The way of stones - варіант пасьянсу, в якому замість карт використовуючи камені з Маджонга. Є безліч комбінацій каменів і кілька варіантів оформлення.
Переглядів: 13 008
 | 
Популярність: 444
Dragon's eye: Shanghai 3 (Око дракона: Шанхай 3)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
4,0
Голосів: 14
Гра Dragon's eye: Shanghai 3 - це варіант класичної китайської настільної гри маджонг. Ви можете вибрати один з двох доступних варіантів гри.
Переглядів: 18 725
 | 
Популярність: 1 077
Clue (Ключ)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
4,0
Голосів: 5
Гра Clue заснована на однойменній настільній грі. Кидаючи кубик і заходячи в різні кімнати особняка, ви повинні знайти ключ до розгадки таємничого вбивства.
Переглядів: 17 407
 | 
Популярність: 970
Scrabble blast (Скреббл: Вибух)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
4,9
Голосів: 6
Складайте з букв різні слова в грі ігри Скреббл. У грі є 2 режими гри. Можна битися з комп'ютером на будь-якому з 10 рівнів труднощі або запросити трьох друзів позмагатися з ними.
Переглядів: 15 213
 | 
Популярність: 656
Hardcore pinball (Важкий пінбол)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
3,4
Голосів: 5
Hardcore pinball - це імітатор гри в пінболл. Рух кулі підкоряється законам фізики. Всього 4 столи, прекрасна міміка і звукові ефекти. Гравці повинні набратися досвіду, щоб набрати побільше очок і перемогти в цій грі.
Переглядів: 18 640
 | 
Популярність: 927
Hardcore pool (Важкий більярд)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
4,1
Голосів: 15
Hardcore pool - крутий більярд, симулятор популярної настільної гри, що стала майже видом спорту. Вибирайте стіл, гравця і відточуйте вміння забивати кулі в лунку. Тренуйтеся робити різні трюки, які в подальшому допоможуть вам швидше закінчити і виграти партію.
Переглядів: 20 801
 | 
Популярність: 2 274
Duel masters: Sempai Legends (Майстри дуелей: Легенди Семп)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
3,0
Голосів: 10
На початку гри головний герой як би успадковує від свого діда карту Duel Masters, але потім її викрадає якийсь невідомий злодій, і тепер потрібно перемогти в численних битвах, заробити побільше досвідчених очок, ставати все потужніше і потужніше після кожної перемоги і врешті заробити титул "Kaijudo Master"
Переглядів: 17 496
 | 
Популярність: 476
Duel masters: Shadow of the Code (Майстри дуелей: Тінь Коду)
Скачати безкоштовні sis ігри для Symbian.
3,4
Голосів: 5
Ще одна версія віртуальної бойової гри з використанням карт. Гравці б'ються один з одним на дуелі і можуть в результаті потрапити у світ монстрів "Creature World", де повним-чудовиськ, і діє магія. А в реальному світі вони б'ються на дуелі з іншими володарями карт, намагаючись здобути перемогу. У світі монстрів належить уважно його обстежити і битися, діючи в стилі рольової гри. Усього доступно близько 600 карт.
Переглядів: 15 280
 | 
Популярність: 339
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати безкоштовні Настільні ігри для Symbian.

Пропонуємо вашій увазі величезний вибір безкоштовних sis ігор. Захоплюючі ігри даного жанру не дадуть вам засумувати! Ви точно зможете знайти у нас в що пограти. Ми щодня додаємо нові Настільні sis ігри для Symbian touch телефонів.